X

Post Example

Aenean enim urna, luctus vel sollicitudin eu, lobortis et sapien. Duis justo purus, scelerisque sed iaculis vitae, dignissim a est. Pellentesque congu. Nulla dictum auctor dui, a sagittis arcu mattis eu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

کاربرانی که در این پست نظر داده اند.

نظرات (1)

افزودن نظر
سيستم نظردهي نيكان
                  لیپوماتیک                  تزریقات چربی                  زیبایی پلک                   کاشت مو                   تناسب اندام

گالری عکس کلینیک تخصصی پوست و مو آدینا

 

به نام خالق زیبایی ها کلینیک آدینا قم،مرکزی تخصصی در زمینه پوست و زیبایی است که از ابتدا تلاشش در جهت ارایه خدمات به شکل اصولی و مبتنی بر اصول علمی و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا است.کلینیک ایرانیان در شرایطی کار خود را شروع کرد که استان قم علی رغم موقعیت شایسته خود در کشور و علی رغم داشتن جمعیت یک و نیم میلیونی، واجد مرکزی استاندارد برای ارائه خدمات پوستی و زیبایی نبود و مردم ساکن در آن برای بهره گیری از امکانات اینگونه مجبور بودند به شهرهای دیگر به خصوص تهران مراجعه کنند در نتیجه محکوم به تحمل مشقت سفر و البته پرداخت هزینه های بیشتر بودند که طبیعتا برای خیلی از آنها مقدور نبود.در غیاب یک مرکز استاندارد، زمینه برای فعالیت افراد غیر متخصص و سود جو در این زمینه فراهم می شد که دود آن بیش از همه به چشم مردم یعنی مصرف کنندگان خدمات پوستی و زیبایی میرفت چرا که هم هزینه بیشتری متحمل میشدند هم نتیجه مطلوب نمی گرفتند و چه بسا دچار عوارض جبران ناپذیر هم می شدند. از این بابت خدا را شاکریم که ما را وسیله ساخت تا این نعمت ارزشمند در اختیار همشهریان عزیز قرار گیرد. مدیران کلینیک ایرانیان گرچه در این زمینه راه طولانی پیموده اند ولی همواره مسیر راهشان هموار نبوده است و پستی و بلندی زیاد از سر گذرانده اند. گرچه در شروع کار به نظر میرسد جلب نظر افرادی که همیشه تهران را واجد شرایط امکانات بهتر و برتری می دانند راحت نباشد ولی امروز به جایی رسیده ایم که بالعکس پذیرای هموطنانمان از تهران و شهر های دیگر کشور عزیزمان هستیم. سختی راه فقط موانع طبیعی و معمول نبوده چراکه افرادی که منافع نامشروعشان به خطر می افتاده مستقیم و غیر مستقیم مشغول سنگ اندازی بوده اند و در این زمینه و دردآور اینکه گاها نهادهای مسوول نه تنها حمایتی نمی کرده اند چه بسا خودشان سنگی بر آن سنگها می افزودند. ولی چه باک که هر چه می گذرد اقبال و اعتماد قشر های مختلف مردم به کلینیک بیشتر شده و این برترین سند افتخار بر سینه ماست.مردم عزیز باید بدانند کلید موفقیت افراد سود جو و غیر کارشناس نا آگاهی افراد جامعه است که هر چه آگاهی و دقت افراد جامعه بالا رود مجالی برای عرض اندام این افراد نخواهد بود در این زمینه کلینیک ایرانیان افتخار دارد چه به صورت شفاهی و رودرو، چه بصورت جزوات آموزشی، چه در فضای مجازی و اینترنت اطلاعات درست در اختیار مراجعین خود قرار دهد.

لیست پزشکان کلینیک تخصصی آدینا

تماس با متخصصين کلینیک

دکتر سارا لطفی

دکتری تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه پوتر مالزی

دکتر سلمان احمدی

دکتری تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه پوتر مالزی

دکتر مریم سلیمانی

دکتری تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه پوتر مالزی

دکتر حسین حمزئی

دکتری تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه پوتر مالزی

تماس با ما

از طريق فرم زير مي توانيد با ما در تماس باشيد...

تماس با ما

شما مي توانيد از اطلاعات زير جهت تماس با ما و يا مراجعه حضوري جهت مشاوره رايگان استفاده نماييد.

آدرس: تهران| چهارراه استانبول
تلفن تماس: 09373875989
پست الكترونيك: Info@nikanadv.ir