دوشنبه, 26 مهر 1400

وريدهاي سطحي پا

وريدهاي سطحي پا

اتساع مویرگها و وریدهای کوچک پا اصطلاحا Telangictasia نامیده می شوددراین بیماری رگهای آبی رنگ تا بنفش رنگ سطحی به ابعاد مختلف و به تعداد کم یا زیاد در ساق پا ، پشت زانو و رانها نمایان می شود . علت اصلی این حالت افزایش سن و ایستادن به مدت طولانی است . شکل ظاهری نامطلوب این وریدها سبب شده است که اغلب افراد مبتلا به دنبال راه حلی برای درمان باشند .سابقا تنها راه درمان این رگها تزریق مواد Sclerosing یا جراحی بود ولی امروزه با استفاده از لیزر می توان به راحتی و معمولا بدون زخم یا خونریزی این رگها را درمان کرد . دراین روش اشعه لیزر به سطح پوست می تابد وارد رگهای ریز سطحی میشود و اختصاصا جذب هموگلوبین موجود در عروق می گردد . بدین ترتیب و با کمترین عارضه ای ، رگها تخریب می شوند .درمان وریدهای پا با لیزر کمی درد دارد و دستگاه لیزر مجهز به سیستم خنک کننده ای است که سوزش مختصر به هنگام درمان را به حداقل می رساند

در کلینیک تخصصی ایرانیان وریدهای واریسی پا با چهار نوع لیزر IPL(Vasculight) ، Nd:YAG(Depilase) ، PDL(V Star) ، Nd:YAG(Vasculight ) انجام می شود.

اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از عمل :

در مدت دو هفته قبل از عمل نباید از داروهایی نظیر آسپرین ، ویتامین E ، کلوپیدوگرل ، یا داروهای مشابه که مانع لخته شدن خون می شوند استفاده کرد . در صورتی که تحت درمان با چنین داروهایی می باشید حتما باید این موضوع را با پزشک معالج خود یاداوری کنید.

 

 

آمار بازدید

امروز0
دیروز0
مجموع20125

Mon 18 Oct 2021 10:42

قرار ملاقات آنلاین

 کلینیک ایرانیان تنها مرکز تخصصی پوست دراستان قم می باشد که همه خدمات تنها توسط متخصصین ارائه می گردد.

ویزیت و مشاوره : مشاوره جهت انجام اعمال جراحی و لیزر همه روزه از ساعت 7:30 صبح تا 21:30 انجام میشود .

 

 

 

درمانگاه شبانه روزی دی

  اولین درمانگاه خصوصی در استان قم

12 سال فعالیت صادقانه شبانه روزی

برای شما و در کنار شما

تلفن : 37710771-025