دوشنبه, 26 مهر 1400

Vasculight

 

-          Vasculight

دستگاه Vasculight در اصل متشکل از یک لیزر ND:YAG و یک دستگاه IPL است . بدین ترتیب امکان درمان انواع ضایعات پوستی توسط یک دستگاه فراهم می آید.

لیزر ND:YAG موجود در این دستگاه به طول موجی نزدیک به نور مادون قرمز به عمق پوست نفوذ می کند و امکان درمان رگهای واریسی عمقی و آبی رنگ را فراهم می آورد .در عین حال برای درمان وریدهای باریک تر و سطحی تر می توان از سیستم IPL استفاده کرد .

 با این ترکیب ایده آل طیف وسیعی از ضایعات عروقی به راحتی و با حداقل عارضه تحت درمان قرار می گیرند . پارامترهای دستگاه به نحوی تنظیم شده اند که برای درمان انواع مختلف پوست (رنگ روشن یا تیره) قابل استفاده باشد و امکان درمان با لیزر در تمامی فصول سال فراهم شود.همچنین دستگاه Vasculight مجهز به سیستم IPL است. IPL وسیله ای است که نوری با طول موج گسترده تر از نور لیزر از خود ساتع می کند . همچنین امکان تغییر پهنای پالس اشعه و پارامترهای مختلف درمانی با این دستگاه به راحتی وجود دارد .بنابراین کاربرد IPL امروزه در دنیا مقبولیت زیادی پیدا کرده است . دستگاه IPL موجود در کلینیک تخصصی ایرانیان با نام Vasculight ساخت شرکت Lumenis امریکا و بهترین و پیشرفته ترین دستگاه IPL در دنیا محسوب می شود . این دستگاه دارای 4 برنامه مختلف می باشد:

   * درمان موهای زائد

 * درمان ضایعات عروقی (ماه گرفتگی - همانژیوم - رگهای واریسی - روزاسه - تلانژکتازی و رگهای قرمز رنگ کوچک در صورت یا بدن)

 * درمان ضایعات رنگی ( خالها - خال کوبی - کک و مک - لکه های ناشی از نور خورشید)

 * جوان سازی پوست بدون ایجاد زخم (Nonablative Rejuvenation) در این عمل با تابش طول موج مناسب در محل مورد نظر کلاژن سازی بدون ایجاد زخم تسریع می گردد .

 * تعداد دفعات معمولا بین 3 الی 6 جلسه است

آمار بازدید

امروز0
دیروز0
مجموع20125

Mon 18 Oct 2021 10:10

قرار ملاقات آنلاین

 کلینیک ایرانیان تنها مرکز تخصصی پوست دراستان قم می باشد که همه خدمات تنها توسط متخصصین ارائه می گردد.

ویزیت و مشاوره : مشاوره جهت انجام اعمال جراحی و لیزر همه روزه از ساعت 7:30 صبح تا 21:30 انجام میشود .

 

 

 

درمانگاه شبانه روزی دی

  اولین درمانگاه خصوصی در استان قم

12 سال فعالیت صادقانه شبانه روزی

برای شما و در کنار شما

تلفن : 37710771-025