دوشنبه, 29 شهریور 1400

رفع و اصلاح تاتو(خالکوبی)

رفع و اصلاح تاتو(خالکوبی)

درمان با لیزر در ایران

-  انواع لیزر

-  موهای زائد

-  وریدهای سطحی پا

-  خالهای عروقی مادرزادی

-  جوانسازی پوست با لیزر تخریبی

-  جوان سازی پوست با سیستم غیر تخریبی

   -رفع اصلاح و تاتو(خالکوبی)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جوان سازی پوست با لیزر تخریبی

 -        جوان سازی پوست با لیزر تخریبی

 

از میان روشهای مختلف جوانسازی پوست ، موثرترین شیوه برای برطرف کردن چروکهای متوسط تا عمق صورت استفاده از لیزر CO2 است . لیفتینگ (Face Lift) ، جراحی پلک (Blepharoplasty) و سایر روشهای جراحی هر یک کاربرد خاص خود را دارد ولی هیچکدام نمی تواند چروکهای اطراف چشم و دهان را برطرف سازد . درمان با لیزر CO2 در یک جلسه می تواند هم چروکهای ظریف تا متوسط سطح پوست را در اطراف چشم واطراف دهان کمتر کند ، هم با سفت کردن پوست افتادگی صورت را بهتر نماید و هم لکه های تیره ناشی از آفتاب را از سطح پوست پاک نمایدلیزر CO2 با تاباندن اشعه لیزر به سطح پوست یک لایه از پوست را برمیدارد . بدین ترتیب چینهای ظریف ، جای جوش و اسکارهای قدیمی نظیر آبله مرغان ، جای زخمهای قدیمی و بسیاری از ضایعات دیگر از سطح پوست بهتر می شوندبعلاوه از لیزر CO2 می توان برای درمان ضایعات دیگر پوستی نظیر زگیل و Actinic keratosis و Seborrheic keratos و زگلیلهای تناسلی و بعضی سرطانهای پوست نیز استفاده کرد.

لیزر CO2 موجود در کلینیک تخصصی ایرانیان از نوع Ultrapulse و ساخت شرکت Lumenis امریکا پیشرفته ترین و سریعترین لیزر CO2 موجود است . با این دستگاه به سرعت می توان سطح زیادی از پوست را تحت درمان قرارداد ، در عین حال به دلیل تکنولوژی بالای دستگاه ، امکان بروز عوارضی نظیر تغییر رنگ و یا اسکار که در سایر دستگاههای لیزر CO2 وجود دارد ، در لیزر Ultrapulse به حداقل رسیده است.

 

یکی از مزیتهای مهم لیزر Ultrapuls CO2 آن است که با گرم کردن عمق پوست باعت تحریک کلاژن سازی می شود به این ترتیب پوست پس از مدت 6 تا 9 هفته قوام سفت تری پیدا میکند . به این عمل اصطلاحا لیفتینگ بدون عمل جراحی نیز گفته می شود . اثر کلاژن سازی لیزر در بسیاری از افراد 6 تا 18 ماه ادامه پیدا می کند . به این ترتیب نتایج مفید درمان روز به روز بیشتر ظاهر می شود

 

 

جوان سازي پوست با سيستم غير تخريبي

-        جوان سازي پوست با سيستم غير تخريبي

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، روشهای جوانسازی پوست به کمک لیزر نیز رو به پیشرفت هستند . امروزه تمایل بر آن است که درمان با لیزر با حداقل عوارض برای بیمار انجام شود . به نحوی که در حین درمان هیچگونه زخم و خونریزی ایجاد نشود و بیمار بتواند بلافاصله پس از انجام لیزر به کار روزمره خود برگردد .خوشبختانه کلینیک تخصصی ایرانیان با بهره برداری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا مجهز به بهترین دستگاههای لیزر جهت جوانسازی پوست بدون ایجاد زخم و خونریزی است.

 دستگاه Vasculight ساخت شرکت Lumenis آمریکا مجهز به سیستم IPL است که امروزه مقبولیت فراوانی در اروپا و در آمریکا پیدا کرده است.

روش کار بدین نحو است که ابتدا یک ژل خنک کننده به صورت مالیده می شود . سپس اشعه نوری به صورت تابانده می شود . اشعه نور به طور اختصاصی تنها جذب رنگدانه موجود در پوست و هموگلوبین موجود در رگها می شود . بدین ترتیب لکه های قهوه ای رنگ ناشی از آفتاب و قرمزی صورت بهتر می شود . سوزش مختصر هنگام عمل تنها عارضه کار با IPL است .

 

پس از انجام IPL هیچگونه زخمی در پوست ایجاد نمی شود بلکه اشعه تابیده شده به عمق پوست نفوذ می کند و باعت تحریک کلاژن سازی می شود . به این ترتیب پوست پس از چند ماه صافتر ، نرمتر و یکدست تر می شود و قوام بهتری پیدا می کند . در مجموع 3 تا 6 جلسه درمان به فواصل یک ماه برای رسیدن به بهترین نتیجه لازم است

 

 

خالهاي عروقي مادرزادي

-        خالهاي عروقي مادرزادي

 

لیزر PDL ویژه درمان ضایعات عروقی ساخته شده است . نور ساتع شده از این دستگاه از سطح پوست عبور می کند و معمولا بدون انکه هیچگونه آسیبی به پوست وارد کند ، جذب هموگلوبین موجود در رگها می شود . بدین ترتیب رگهای سطحی تخریب می شوند بدون آنکه هیچگونه آسیبی به بافتهای اطراف برسد .امروزه لیزر PDL موثرترین و بهترین درمان برای بر طرف کردن خالهای عروقی مادرزادی واکتسابی در سراسر دنیا می باشد.

 بسته به نوع خال عروقی و اندازه آن ، یک یا چند جلسه درمان به فواصل 4 تا 6 هفته لازم است . پس از انجام لیزر پوست کمی رنگ پریده می شود و ممکن است لکه های قرمز رنگ بسیار ریز درروی پوست ظاهر شود . علت بروز این لکه ها خون ریزیهای ظریف زیر پوستی به دلیل تخریب رگهای سطحی است و خود به خود درعرض یک هفته از بین می رود.

یکی دیگر از کاربردهای منحصر به فرد لیزر PDL درمان کلوئید (گوشت اضافی) و جای زخمهای قدیمی است .با توجه به آنکه روشهای قدیمی درمان این نوع ضایعات نظیر جراحی یا تزریق آمپولهای کورتون داخل ضایعه با درد زیاد همراه است ، امروزه لیزر PDL به عنوان یکی از بهترین و کم خطرترین درمانهای کلوئید مطرح شده است

جوش صورت آکنه مقاوم به درمان از مشکلات شایع دیگری است که بسیاری از نوجوانان و جوانان از آن رنج می برند .با یک جلسه درمان با لیزر PDL می توان بهبود قابل توجهی در جوشهای قرمز رنگ و ملتهب صورت و بدن ایجاد کرد . البته اثر این درمان موقت است و باید طبق نظر پزشک تکرار شود .

در حال حاضر لیزر PDL یکی از سریعترین شیوهای درمان جوش صورت به شمار می رود زیرا برخلاف درمانهای دیگر که پس از 3 تا 4 هفته اثر می کنند ، اثر درمان با PDL در عرض چند روز ظاهر می شود.

همچنین لیزر PDL برای درمان بیماری پسوریازیس ، روزاسه ، وریدهای سطحی پا ، زگیل و بسیاری از بیماریهای پوستی دیگر کاربرد داردلیزر PDL موجود در کلینیک تخصصی ایرانیان ساخت کشور Cynosure آمریکا و دارای تائیدیه FDA می باشد . این لیزر با دارا بودن قابلیت تنظیم پهنای پالس از 0.5 تا 40 میلی ثانیه پیشرفته ترین لیزراست.

 

 

زیر مجموعه ها

آمار بازدید

امروز1
دیروز1
مجموع20056

Mon 20 Sep 2021 20:46

قرار ملاقات آنلاین

 کلینیک ایرانیان تنها مرکز تخصصی پوست دراستان قم می باشد که همه خدمات تنها توسط متخصصین ارائه می گردد.

ویزیت و مشاوره : مشاوره جهت انجام اعمال جراحی و لیزر همه روزه از ساعت 7:30 صبح تا 21:30 انجام میشود .

 

 

 

درمانگاه شبانه روزی دی

  اولین درمانگاه خصوصی در استان قم

12 سال فعالیت صادقانه شبانه روزی

برای شما و در کنار شما

تلفن : 37710771-025